Hlavní diskuze

Vkládání nových příspěvků je dočasně vypnuto.

  • Avatar
  • Jaroslav Salivar
  • Takze si muzeme vyskrtnout prvni polozku z potencialnich souperu -> Hypochondri, jeste aby nezvadlo piskani dalsich deset tymu a postoupime bez boje :0 Ale to mi nechceme, porazime kazdyho ne ... ale jedno ponauceni je, musime i piskat, proto jeste jednou dik Ráďovi a Vikimu
  • Žádný avatar
  • Michal Kašpar
  • Tak jsem se koukal nak po strankach psmf a najednou co nevidim, nas souper Hypochondri jsou odhlaseni ze souteze!!! presneji:Hypochondři (5F) ? 6 SU dne 4.4.2004 ? pokuta 2200,- Kč, mužstvo vyloučeno z probíhající soutěže
  • Žádný avatar
  • Michal Kašpar
  • No tak to s Viktorem piskat nikdy nejdu....ten kdyz psychologicky rozlozil Radka tak ten rozlozi kohokoliv.....Bacha na nej:0
  • Žádný avatar
  • Viktor Pšenica
  • Ja jsem kupodivu take proti, ikdyz s Radkem bych do toho zase sel kdykoli Kdybyste videli, jak nechtel piskat ani jeden a ja ho psychologicky zpracoval na oba, tak byste se moc nasmali
  • Žádný avatar
  • Michal Kašpar
  • hmm tak takovou reakci jsem cekal kdo nepiskal tak souhlasi jenom Radek se zase musi vymikat ostatnim.....nojo tak se uvidi Cao
  • Žádný avatar
  • Radek Mališ
  • Článeček je naprosto luxusní viz.Lájoš...!!!A s tím pískání nesouhlasím,jsem rád,že jsme to zvládli bez újmy na zdraví a bohužel příště nemůžu!!!
  • Avatar
  • Jaroslav Salivar
  • ad Piskani: Ja jsem taky pro, aby si tu pistalu uz nechali, je videt ze jim rozhodcovani svedci to Pif: Uz jsem ti tam ty odstavce dal a jinak vybornej clanek, hlavne Lajos Anseloti s cigaretkou me rozesmal Ave zbabělí
  • Žádný avatar
  • Tomáš Frýbert
  • Kuva!Ten článek měl odstavce a mě se to po vložení všechno sprclo dohromady! Pokusím se to ještě opravit, ale to je pořád nějaký problém!
  • Žádný avatar
  • Tomáš Frýbert
  • Kašpi já jsem taky pro! A jinak se omlouvám za pozdní napsání článku, ale chyba nebyla na mojem příjimači!
  • Žádný avatar
  • Michal Kašpar
  • Cus lidi,tak jak jsem se docetl ze Radek s Vikym v pohode a s noblesou odpiskali obe utkani tak nevim jak vy ale jsem pro aby si uz tu pistalku nechali a jmenoval je klubovymi rozhodcimi. Kdo je pro.....ja.....ne nekdo proti?????