Hlavní diskuze

Vkládání nových příspěvků je dočasně vypnuto.

  • Avatar
  • Jaroslav Salivar
  • Nezbyva mi nic jineho, nez jeste jednou vyzdvihnout vykon naseho Kaspitana vcera jsme byli horsi, ale diky jeho dvema golum, jsme preci jenom byli alespon vysledkove lepsi
  • Avatar
  • Jaroslav Salivar
  • Kozaku, pasek jeste nemam, ale to sem nepatri Mrknu na nej pristi tyden ..
  • Žádný avatar
  • 22kozoroh
  • zish jardo uz sis kopil new pasek?:0
  • Avatar
  • Jaroslav Salivar
  • Jo jestli mate nekdo nejakou zajimavou svoji fotecku, tak mi ji poslete, dam ji do kategorie Pel-Mel At toho tu mame co nejvic
  • Avatar
  • Jaroslav Salivar
  • Vsem se omlouvam, ale nak se to tu pokazilo a tak jsem musel nahodit zalozni databazi, to znamena, ze informace asi tak pet dni stary jsou nenavratne pryc Ale jednalo se vesmes jen o prospevku do gb
  • Avatar
  • Jaroslav Salivar
  • Ja asi na fotbalek pujdu, se tam nak vetrem ikdyz sou prazdniny Navic minule jsme myslim rikali i s ostatnima, ze pujdeme
  • Žádný avatar
  • Viktor Pšenica
  • Bude zitra fotbalek na Arabske? Rad bych se totiz dostal alespon ke svym klicum. Vid Radku
  • Žádný avatar
  • 22kozoroh
  • jako jo bo si mi jako net friend celkem chybel..pak sem si zvykl ale sem rad ze uz nejsme UNFRIENDs..tywe a dost bo to je jak z naky telenovely..btw mi sundej ban jeste na tvoji osobni webce yo... btw ty kuo mas peknej GB..neces poskytnout KOD?
  • Avatar
  • Jaroslav Salivar
  • No nevim, snad smir, asi jo Tywe si vzpominam na casy, kdy si byl jeste 21kozoroh, to to ale leti
  • Žádný avatar
  • 22kozoroh
  • cus cipaku COOL PAGES, doufam ze uz i smir . ZBABELCI DO TOHO