• 1:7 (0:3)
  • Logo Delivery FC
    Sedm zbabělých B

Komentář rozhodčích

Utkání, které poznamenalo neskutečné horko a také přeci jen úzká soupiska hráčů FC Delivery. Mít za tohoto počasí 1 hráče na střídání je prostě chyba a znatelná únava se na hráčích Delivery projevovala již po prvních minutách tohoto běhavého zápasu. Výsledek utkání mluví za vše. Zbabělí ze sebe setřásli veškeré známky zbabělosti a na hřišti si vytvářeli pohlednými kombinacemi spousty vyložených šancí. Také hráli o hodně, v případě dobrého zběhu dalších událostí je mohla výhra katapultovat na postupová místa. První góly na sebe nenechali dlouho čekat, Viktor Pšenica, pravděpodobně motivován přítomnou přítelkyní, nádhernou střelou pod břevno otevřel skóre tohoto utkání. Běžela teprve 12. minuta a utkání prakticky skončilo. Delivery sice zkusilo mírně zatlačit, ale během tří minut jim došly i zbytky sil z rezerv a tak od 15. minuty byl na hřišti už jenom jeden tým. 7 zbabělých se uklidnilo, kombinace získali na přesnosti, dovolili si i několik nacvičených kombinací. Martinové Pačanda a Kuča tak upravili poločasový výsledek na 3:0, který byl k Delivery ještě hodně milostivý, Zbabělci totiž ke konci poločasu drtivě tlačili. Ale jejich střely končily většinou buď kolem rohových praporků, nebo dokonce autovým vhazováním! Poprvé v životě jsem viděl takovou střelu na branku, která v důsledku letěla úplně opačným směrem a skončila kdesi na polovině hřiště. Tomáš Suchomel si asi protentokrát obul kopačky obráceně. Druhý poločas zahájilo mírným tlakem opět Delivery, Honza Roth a Láďa Kolář dokázali několikrát pěkně zamotat hlavu oranžovým dresům. Ale trvalo to přesně 8 minut, Viktor Pšenica zaskóroval podruhé v zápase a bylo rozhodnuto. FC Delivery úplně odešli, 7 Zbabělých si dělali, co chtěli. Čestný úspěch z kuchyně Lukáše Buriana byl jen slabou náplastí na úmorné vedro a stav utkání. Zvláště poté, co Zbabělci odpověděli dalšími dvěma kousky a uzavřeli skore zápasu na vysokých 7:1. 7 Zbabělých tak příště čeká poslední utkání o postup do trojky, FC Delivery musí zabrat a kousnout se, aby si udrželi poklidný střed tabulky.