Novinky

| Tomáš Frýbert

Chceš pěstí? Dej si Pralinky!

Vyhráli jsem v důležitém zápase nad Pralinkama 9:2! Zápas bude mít však zřejmě dohru u disciplinárky..

Nesešlo se nás zrovna moc a tak byl pouze jeden člověk na střídání. Základní sestava byla Jára, Pelda a vepředu Kašpi, Lukáš a Dave. Na střídání byl připraven Mára. Začali jsme svižně a vedli 2:0. Pralinky snížily na 2:1, my však dali na 3:1 a stav po prvním poločase byl nakonec 3:2, protože Pralinky opět snížily z přísně nařízené penalty za nastřelenou ruku na 3:2. Velmi nejistý rozhodčí písknul penaltu až po zařvané nápovědě fanoušků soupeře. Co kdo nezařval, to rozhodčí nepísknul. Kašpiho ruka svírala s tělem úhel zhruba 40° a v takové rychlosti, v které mu balon trefil ruku, zůstává otázkou, kam si jí asi tak měl dát? Nu což, o poločase jsme vedli a věděli, že pokud pohlídáme 2 nebezpečné hráče Pralinek, bude dobře. Nenechali jsme nic náhodě a ve druhém poločase dali na 4:2. Pak se však začali dít věci. Při jedné z našich pěkných akcí už, už střílel Dave do odkryté brány. Byl však zezadu hrubě sražen hráčem Pralinek. Dave si sražení nechtěl nechat líbit a strčil rukama faulujícího hráče, ten mu však natankoval pěstí! Pak přišla mela, spoluhráči drželi Davea, který vypadal, že by roztrhal všechno a všechny co mu stojí v cestě. Začala také velká hádka, jaké karty má udělit Rozhodčí. Ten nakonec zvolil správnou cestu. Dave dostal žlutou za strčení, soupeř červenou za pěst a kopala se penalta. To se však vůbec nelíbilo soupeři, který chvíli odmítal hrát. Dave ještě pronesl pár peprných vět na adresu soupeře, tím jako by píchnul do vosího hnízda a vypadalo to, že se budeme spíš prát než hrát. Nakonec se však nastoupilo ke hře. Penaltu jsme nedali, avšak zúročili početní převahu a přidali ještě 5 gólů. Nakonec jsme vyhráli 9:2. Gól si dal téměř každý, i když teda Mára ne! Šancí měl spoustu, ale bavil všechny kolem v jejich zahazování! Po zápase jsme raději rychle odjeli, protože atmosféra byla ještě dosti ostrá. Soupeř napsal stížnost na rozhodnutí rozhodčího do zápisu a tak uvidíme, jak to vše dopadne. Každopádně výhra je velmi cenná! Rozhodčí podle mého názoru ohodnotil krizovou situaci, i přes nevole soupeře, správně!!! Tak v příštím zápase bude snad klid! Ave 7!