Novinky

| Tomáš Frýbert

12 - Ze síně slávy!

A je to tady! Začala nám opět sezona a po prvním zápase můžeme být velmi spokojeni. Výsledek 9:1 pro nás mluví za vše.

Sešli jsme se v krásném letním brzkém slunném zářijovém sobotním dopoledni. Chyběl nám KaKa a Tomin Surmíků. Po vlažném rozcvičení jsme vkročili do zápasu trochu nejistě, avšak aktivně. Měli jsme pár šancí, soupeř o pár měně, ale stav byl stále 0:0. Pak jsme však dali tři rychlé góly o které se postaral Jarda Fara a Sůša. Náskok nám vydržel až do poločasu a tak přestávka byla opravdu radostná. Po přestávce jsme však přestali běhat a dostali gól na 3:1. Skvělý gólman Ráďa již nestačil předvést další z výborných zákroků a po přečíslení obrany, dostal první gól sezony. Vytáhl na nás pár nadávek, že nebude mít čisté konto a že nebude moci masírovat Anšelotimu bradavky, což je v našem týmu nová odměna za super výkon v zápase. Gól na 3:1 nás však probudil a následně jsme si otevřeli střelnici jak má být. Přidali jsme ještě šest gólů! Trefil se Jenda, Dave, Salinho, JaFa a ještě Sůša dvakrát. Nutno však podotknout, že pár gólů bylo šťastných, že pane Salivar. Soupeř byl o poznání upocenější, bodejť by ne, neměl nikoho na střídání, pokud nepočítáme přítomnou slečnu se psem, která se na plac zrovna nehrnula. A tak opravdu pomohla naše početnější střídačka.

Extra výkon odvedl hráč s dresem č.12 .. jafán tulipán alias Jarda Fara. Po vzoru filmového hrdiny jezdil po hřišti jak se dá, i když filmový hrdina jezdil spíše po příjemnějším povrchu ženského těla. JaFa však zaznamenal hattrick a byl všude vidět i slyšet. Pochvala však patří celému týmu, akorát Pelda občas v obraně zaspal při pomyšlení kolik příště v posilovně unese jeho pravý biceps, ale to pak vždy napravil Ráďa, takže vše zapomenuto. Za týden 7 Zbabělých OLE!!