Novinky

| Radek Mališ

S.N.F. "A" - 7 ZB. "B" = 1:1

Po pátku zase v něděli abyste věděli, jak si s námi na svazu hrají, když rozpis chystají. Ale i tak jsme to zvládli a SNF o bod okradli!

Sešli jsme se v prakticky stejné sestavě, jen nemocného Máčka nahradil navrátilec z krajin dalekých Kučis, a tak byl zase jen jeden hráč na střídání. Když jsme viděli, že prostor mezi hřišti je pro střídající hráče soupeře úzký, vkrádali se myšlenky o dostatečném fyzickém fondu na celý zápas.

Do první půle jsme vstoupili s poctivou obranou. Soupeř byl poměrně dost kvalitní, ale včasné přistupování k jeho hráčům tlumilo jejich útočné choutky. Dopředu jsme byli ze začátku stejně jako v pátek trošku málo iniciativní, takže tam byl Koublík často osamocen a neměl komu dát do nohy. Jak se začal blížit první poločas k přestávce, soupeř začal víc zlobit. Začal si vytvářet přečíslení a z nich pramenily i rohy a auty v blízkosti našeho pokutového území a s tím spojené závary před naší brankou. A u závarů bohužel nezůstalo. SeNeFáci se po jednom z přečíslení ujali vedení, když se střela přes obránce dokutálela až za brankovou čáru. Měl jsem ji mít...! Naštěstí nás ten gól nepoložil. Koublík zavelel do útoku a hnali jsme se za vyrovnáním. Přibyla podpora útoku hlavně od Kuby a Kučiska a zanedlouho jsme se mohli radovat - 1:1! Koublík se uvolnil na lajně a jako na zlatém podnosu naservíroval před prázdnou bránu Kučiskovi a ten spolehlivě zasunul. V euforii po vstřelení gólu se nám všem svěřil, že je to to jediné, co na dovče trénoval!;) Do přestávky jsme ještě mohli navýšit skóre, ale tyč s břevnem byly proti nám.

Druhý poločas byl z naší strany postupem času více o bránění a rychlých protiútocích. Síly docházely, hráči měli v nohách páteční, někteří i sobotní a nědělní dopolední zápasy. Soupeř díky střídaní byl čerstvější. Takže byl i nebezpečnější. Několikrát nás zachránila tyč. Ale byli jsme to právě my, kdo mohl vyhrát. Z jednoho rychlého brejku mohl Kučis rozhodnout, ale tentokrát prázdnou bránu netrefil. Takže s tím trénováním zásunu to není tak slavné!;) Ani na jedné straně se šance neujaly, takže utkání skončilo 1:1.

Další bodík na našem účtu je důležitý. Jsme za něj vděčni. Doufám, že další budou naskakovat a že nebudem mít problémy se záchranářskými pracemi. Teď máme týden oddych a v ponděli 11. října nás čeká další soupeř! Ave 7!