Novinky

| Radek Mališ

Konečně za dva body!!

V pátek večer jsme se sešli na pražačce k dalšímu důležitému zápasu. Soupeře z ženatých se závazky jsme porazili 1:0!

Utkání mělo velkou důležitost. Na našem kontě vypal jeden bod velmi osamoceně, a tak bylo důležité konečně naplno bodovat. Sešli jsme se k názvu našeho týmu věrni v sedmi do pole. Jenže ještě než jsme začali, Wikinho si obnovil zranění, které si přivodil v minulé sezóně. Nechci tady nikomu radit, ale šamani ani mastičkáři nepomůžou a takové jedno rychlé vyšetření v nemocnici (cca celé dopoledne v čekárně:))by stálo za úvahu!

Dorazila i početná divácká obec fanynek Linda, Ivetka, Zuzka, Lucinka a nejhezčí Kojlík!;) Do zápasu jsme vstoupili značně nažhaveni, hlavně Máček s dvěma brufeny a 38 teplotou! Dařilo se nám držet balón na našich kopačkách, ale jaksi trošku chyběla podpora útoku. Takže moc šancí nepřicházelo. Situace se začala zlepšovat až po přeskupení řad. Koublík se vytáhl na hrot, tam sklepával a rozdával míče a Sůša se přestěhoval z postu obránce do středu. V první půli diváci gól neviděli a já si pochvaloval, opřený o tyčku, vynikající práci obránců.

V druhé půli začalo šancí přibývat. Podpora útoku se zlepšila a byli jsme nebezpečnější. Pár příležitostí jsme ještě zahodili, ale pak přišel rychlý centr za obranu, kterým našel Petr Sůšu a ten chladnokrevně zakončil. Konečně přišel spásný gól. Soupeř, když prohrával, trošku přidal a už se dělo i před naší bránou něco. Ale žádnou šanci nevyužil, a tak jsme vyhráli 1:0!

Po zápase radost veliká přepsali jsme zase historické tabulky. Vyhráli jsme první utkání ve třetí lize a ubránili jsme první čisté konto! Jen tak dál! Ave 7!!!