Novinky

| Tomáš Frýbert

2 v 1!

V tomto článku na Vás čeká shrnutí našich posledních 2 zápasů. Jednalo se o jednu prohru a jednu remízu.

První zápas se hrál za krásného počasí na super povrchu. Rozbahněný píseček na Junioru byl opravdu luxusní a déšť k tomu, co víc si přát. Zápas měl začínat v 11:15. V 11:13 jsem byl na hřišti sám a ostatní postupně doráželi. Sestava byla jasná. V bráně Borek, vzadu Surma se Sůšou, před nimi Dawe s Vácou a já na hrotu. Na střídání bohužel nikdo, jen Wicky v civilu a jeho výron. Zápas začal velice slibně. Soupeř vystihl první přihrávku zápasu, dvakrát si narazil balon a pohodlně skóroval. Za 2 minuty jsme dostali dalšího fíka a v půlce poločasu ještě jednoho. No první poločas v pravdě kvalitní. 0:3. V druhé půli došlo k výměně postů. Sůša šel na hrot a já to šel zkusit po dlouhé pauze do obrany. Hra se pohnula správným směrem a začali jsme si vytvářet šance. Druhá půle skončila poměrem 2:2 a celkově tedy 2:5. Gólů jsme mohli dát víc, hlavně ve zmiňovaném druhém poločase, ale ta koncovka..

Druhý zápas se odehrál za slunečného počasí na Tempu na umělce. Sestava byla následující. Dawe putoval tentokrát do brány. Já hrál vzadu se Sůšou, před náma Koublík s Vácou a na hrotu Wicky. Za lajnou byl připraven agilní Pelda. Zápas začal pro nás dobře, protože jsme se ujali vedení. Ke konci poločasu jsme vedli 4:1 a kontrolovali hru. Těsně před koncem půle jsme inkasovali po špatné rozehrávce na 4:2 a posadili tak soupeře na dostřel. V druhé půli, to se teda děly věci. Soupeř na nás vlétnul ve velkém stylu a my byli všude o krok zpět. Hezky rychle se nám sypal do sítě jeden gól za druhým a skóre se zastavilo až na hrozivém stavu 4:6. Pak jsme teprve začali opět hrát a museli dotahovat. Nebylo to vůbec jednoduché, protože jsme byli dost unavení a také proto, že se gólman soupeře vybičoval ke skvělým zákrokům. Šancí opět bylo hafo. Poměrně včas jsme ještě dali na 5:6 a závěr zápasu se nesl ve velkém tlaku. Už to vypadalo, že neurveme ani bod, ale nakonec Koublík minutu před koncem srovnal na 6:6. Prostě jako docela divočina, ale pěkný fotbal.

Pojďme do dalších zápasů. Pokud se zlepší docházka z hlediska počtu hráčů, přijdou určitě i lepší výsledky. Ave 7.