Novinky

| Tomáš Frýbert

Modřanský nářez!!!

Horko těžko se opět urodila vůbec nějaká sestava a podle toho taky vypadal zápas.

Na důležitý zápas nakonec nedorazil Surma a Martin. Surma byl mimo Prahu a Martin měl nečekaně dopolední trénink. Sestava byla následující. V bráně Váca (stále se zraněným kotníkem), před ním Kolja s Lukym, dále Sůša, Wicky a Pelda. Na střídání byl připraven sám manažer, který se nakonec dostal do zápasu asi na 20 minut a jednou pobavil všechny přítomné parádním parakotoulem přes míč. Soupeř mohl využít luxusu asi pětičlenné střídačky. Nutno podotknout, že Kolja nastoupil po delší vynucené odmlce a bylo znát, že fyzické síly ubyly. Lukáš s Wickym už měli za sebou dopolední zápas. No prostě bída!

Co dodat k zápasu? Po chvíli jsme prohrávali 2:0, potom měli tak 2,3 šance na vrácení se do zápasu, ale nedali a tak marně sledovali příděl, za přídělem do naší kasy. Poločas 0:5. Druhý poločas 1:6. Celkové skóre 1:11! Jeden gól jsme si dali sami, jeden dal dokonce netradičně gólman soupeře z výkopu od vlastní branky. No dneska to bylo fakt na ručník.

Do konce zbývají tři zápasy a nám nezbývá nic jiného než vyhrát, pokud chceme 4. ligu kopat i na jaře. Do příštích zápasů se už mají vrátit některé posily, bude to těžké, ale úplně ztraceno ještě nic není! Ave 7!